Pre ženy

Ženy a dievčatá môžu trénovať základné princípy sebaobrany ako i bojovné športy/umenia tak isto ako muži, chapci. Ženy trénujú na začiatku základné obranné techniky, neskôr i útočné a môžu sa zúčastniť i sparingov.

Pre ženy by mala byť podstatnejšia časť venovaná zlepšovaniu kondície, reakčnej schopnosti, sebaobrane a identifikácii možných rizík v bežnom živote. Ženské publikum môže zaujímať aj téma fitnes, ktorá je samozrejmosťou pri kondičných športoch a bojových umeniach. Box a kickbox patrí medzi najlepšie fitnes techniky a cvičenia na svete. Všetko ostatné je už len na Tebe, ktorú cestu si zvolíš. Jedno je isté, kondičný šport v spojení s bojovými umeniami má len výhody. Výsledky si môžete overiť osobne po tréningoch, po niekoľkých mesiacoch zbadáš rozdiely i Ty.

Budeš rýchlejšia, silnejšia, mať lepšiu kondičku, zlepší sa ti vytrvalosť, naberieš energiu a v podstate sa ti zlepší väčšina fyzických a psychických indikátorov. Tréningom získaš novú energiu a silu do života, o ktorej si možno ani nevedela že existuje. V kombinácii s mimo tréningovými aktivitami – ako meditácia, beh, posilka sa staneš novým človekom !!!

Netrénujete oddelene ale spoločne s mužmi, keďže pri situáciách v reálnom živote si tiež nemôžete vybrať s kým sa dostanete do konfliktu.

Nič nebráni tomu, aby si sa kondičným športom a bojovým umeniam venovala naplno.

Tri hodiny týždenne je min. ktoré by ste mali venovať športu a naše cvičenia patria medzi najefektívnejšie.

Čo trénujeme:
1., Box – zlepší sa ti koordinácia tela, získaš silu a rýchlosť v rukách
2., Kickbox, thajský box – zlepší sa ti koordinácia pohybu, práca s nohami. Tréning thajského boxu ti zabezpečí vhodnú koordináciu práce nôh a rúk.
3., Ground fighting (boj na zemi) – sambo, judo, jiu jitsu. Zabezpečí ti skúsenosti a techniky pre prípad že sa dostaneš na zem. Jiu jitsu ti poskytne veľmi účinné spôsoby sebaobrany, a v prípade ohrozenia života silné nástroje na zneškodnenie silnejšieho súpera.
4., Kung fu, wing tsun, wing chun – poskytne ti iný pohľad na boj. Budeš využívať silu súpera vo svoj prospech s použitím minima vlastného úsila. Je ideálne pre boj zblízka a hlavne pokiaľ je súper alebo útočník silnejší ako Ty. Je výhodné ho kombinovať s boxom, kickboxom, thajským boxom a jiu jitsu.
5., Kombinované techniky – mma, freefight, streetfight. Sú to voľné kombinácie vyššie uvedených techník. Spájajú všetko – od boja na zemi, techniky nôh a rúk. Ideálne pre celkovú rovnováhu,silu, rýchlosť a maximálnu sebaobranu.
6., Zbrane – techniky pre boj so s proti zbraniam – kung fu, escrima, kali, krav maga, systema. Tréning týchto techník je plánovaný na rok 2010. Väčšinou ja jedná o techniky špeciálnych jednotiek, policajných zložiek. Je to základ prežitia v háklivých situáciách. Podstatná otázka pre Vás znie:
Kde a ako by ste sa radšej stretli s NOŽOM, ŽILETKOU, BRITVOU, PIŠTOLOU, INJEKČNOU STRIEKAČKOU, ŽELEZNOU TYČOU, KO SPREJOM, TEASEROM?
Možné odpovede:
a) V tmavej uličke
b) V pivnici
c) V alkoholovom opojení
d) Na tréningu s tréningovým náradím

Pomôcka pre odpoveď: Odporúčame JEDNOZNAČNE bod d) TRÉNING !!! Pokiaľ sa Vám to ešte nestalo, ani nechcite vedieť aký je pocit keď Vás poreže niekto BRITVOU, ŽILETKOU alebo PICHNE NAKAZENOU INJEKČNOU STRIEKAČKOU !!!

Tréning sebaobrany, kondičných športov a bojových umení jednoducho nemá nevýhody pokiaľ trénujete v norme a s konkrétnym cieľom. Len získate.

A peniaze alebo čas venovaný na tréning? Akú hodnotu má tvoj/Váš život, zdravie, kondička, psychická a duševná pohoda, fyzická zdatnosť. Myslíš si že sa neoplatí venovať zlepšeniu kvality tvojho života?

Pokiaľ tieto veci nepovažuješ za podstatné, tak ti prajeme pekný deň.

Dúfame že sme ťa presvečili o tom že v dnešnej dobe je nevyhnutné sa venovať vlastnému rozvoju fyzickej, duševnej a psychickej kondície. My sa riadime heslom – radšej byť zdravý, v dobrej všestrannej kondícii ako byť zadychčaným gaučovým bojovníkom.

Ako sa dostať k nám na tréning:
Tel.: 0944286583
Email:workout.sk@gmail.com
Adresa:Workout.sk, Športová hala, Prokofievova 2, Bratislava – Petržalka
Web: www.workout.sk
Facebook: facebook.com/workout.sk

Nezabudni, tvoje ty s kultivuješ svoje telo, psychiku a dušu. My ti ponúkame možnosť zlepšenia, kultivácie týchto stavov a faktorov.

Príď trénovať!
Buď odhodlaná!

Workout.sk

Post to Twitter Tweet This Post

Podobné stránky:

Pridajte komentár