Zmeny a novinky !!!

Zmena č. 1 – Už aj v utorok 2 hod. !!!

Od 19. januára 2010 sa mení začiatok utorkových tréningov. Už aj v utorok máme dvojhodinový tréning. Takže nové časy:
- utorok od 20:30 do 22:30
- štvrtok od 20:30 do 22:30
Cenník zmeníme len minimálne, keďže už budeme mať 4 hod týždenne.


Zmena č.2 – Onedlho meníme popis zamerania a činnosti.

Po prvej malej info kampani sme zistili že zle komunikuje našu činnosť, popis tréningov a pod. Vysvetľovali sme čo všetko robíme a chceme robiť.  Bolo toho veľa, i keď by sa to dalo popísať i jednoduchšie. Nový popis bude vystihovať lepšie čo robíme, trénujeme a ponúkame.

V skratke skrátime desiatky bojových umení len na pravidlá podľa ktorých trénujeme a máme sparingy. Takže po novom bude popis

Workout.sk – Tréningy K1, MMA a sebaobrany.

Tento popis vystihuje lepšie čo robíme na tréningoch a čím sa zaoberáme. Pravdaže tieto popisy – K1, MMA, Sebaobrana obsahuje to isté ako predtým ale lepšie popisujú naše zameranie. Kondičné športy a bojové umenia boli veľmi všeobecnými pojmami a nevystihovali dobre našu prácu.

Bližšie Vám to popíšeme neskôr.

Onedlho usporiadame i prvý nábor. Ale len vtedy keď už budeme mať presný popis našej činnosti na zrozumiteľnej úrovni :) Nábor bude určený pre záujemcov ktorí už trénujú iné bojové umenia, alebo trénovali v minulosti a chceli by si vyskúšať komplexnejšie sparingy a tréningy, prípadne pre nováčikov s odhodlaním. Techniky ktoré nebudú patriť do K1 ani do MMA budú figurovať pod sebaobranou. A podobne ako doteraz, tréning a sparingy jednotlivých bojových umení sú možné – napr. len box, alebo len thajský box.

Tešíme sa na účastníkov prvého náboru.
Ale pozor, tak isto ako doteraz, len odhodlaní sa dostanú dnu!!!
Chceme trénovať len s najlepšími záujemcami, preto záujemcovia nebudú akceptovaní hromadne. Len tí najlepší sa dostanú dnu.

WORKOUT.sk

Post to Twitter Tweet This Post

Podobné stránky:

Pridajte komentár